První kroky na mé cestě k úspěchu

6. ledna 2017 v 18:36 | Mgr. Karel Orator
Pár prvních slov o mě

Dne 6.1. 2017 jsem se rozhodl začít si na tomto blogu vést stručnou formou deník. Tohle je můj první zápis.

Jmenuji se Karel, mám za sebou pohnutou historii, jejíž rozebírání není tématem tohoto blogu. V roce 2014 jsem dokončil studium na Právnické fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. V minulosti jsem byl 1,5 roku u Armády ČR, dva roky u IBM a velmi krátkou dobu rovněž v callcentru jako telefonní operátor O2. Když mi bylo dvacet pracoval jsem rok jako krupiér. Mimo tohle jsem vyletěl z dalších studií - kybernetika, personalistika. Vystřídal jsem i řadu epizodních rolí na dalších pozicích v průběhu let.

Pro online marketing, kterému se chci věnovat v budoucnosti jsem se rozhodl náhodou. Vybral jsem si původně kurz Webmaster, chtěl jsem se živit jako webař. Měl jsem v úmyslu oslovit několik menších firem a spravovat pro jednu nebo dvě z nich jejich stránky. Kurz webmaster se v Brně neotevíral, proto jsem se rozhodl improvizovat Moje oči přilákal kurz Manažer internetových projektů, který jsem zahlédl v průběhu hledání kurzu na webmastera. Navštívil jsem stránku PrimaKurzy , vybral si kurz, vyplnil registrační formulář a vyřídil formality s Úřadem práce nutné pro úhradu kurzu.

Kurz začal 5.12.2016 a dne 6.1. 2017 jsem jej absolvoval. Kurz byl dle mého názoru velice přínosný. Školitelé byli přívětiví, chápaví a velmi se snažili nám informace podat zajímavou nenásilnou formou, což se jim dařilo. Nezameškal jsem jediný den a kurz jsem zakončil úspěšně bezchybným složením testu. Úspěšným absolvováním kurzu jsem splnil podmínku Úřadu práce a dokončil jsem první krok v mé nové kariéře,

Již v průběhu kurzu jsem se rozhodl, že se vydám vlastní cestou a za tímto účelem jsem si zřídil domény nevhodnydarek.eu a zlepsisiznamky.cz . Původně jsem chtěl začít podnikat na doméně zlepsisiznamky.cz v průběhu ledna tohoto roku a druhý projekt jsem chtěl rozjet v září, ale dnes jsem toto rozhodnutí přehodnotil. Udělám to přesně naopak a objednal jsem hosting i k doméně nevhodnydarek.eu . Obě dvě domény jsou napsány na moje IČO a bude je zastřešovat společnost Best for You s.r.o., kterou zřídím po víkendu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nemessis Nemessis | Web | 6. ledna 2017 v 21:34 | Reagovat

a co když ti umírají ti nejbližší?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama